Strona główna / Usługi

Usługi księgowe, księgowość dla firm Warszawskich

Księgowość dla firm, usługi księgowe warszawskiej Kancelarii Accountant

Zachęcamy do zapoznania się z modułami naszej działalności – zawierają one szczegółowy opis usług księgowych: doradztwo gospodarcze, rozliczenia podatkowe, kadry, płace, profesjonalna obsługa księgowa. Korzystając z usług księgowości dla firm warszawskiej Kancelarii Accountant oddajesz rachunki swojej firmy w najlepsze ręce.

Księgi Rachunkowe

Pełny zakres usług prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz usług dodatkowych zawiera następujące moduły: prowadzenie ksiąg zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości oraz standardami międzynarodowymi (MSR/MSSF), w tym zgodnie ze standardami grupowymi, sporządzanie deklaracji VAT, zeznań rocznych, sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych. Nasza oferta kierowana jest do podmiotów gospodarczych zobligowanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości z 29 września 1994 roku. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanym przez nas modułami.

więcej

Księga Przychodów i Rozchodów

Przedsiębiorcom zobowiązanym do prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów proponujemy pełny zakres usług: prowadzenia KPiR oraz usług dodatkowych. Najważniejsze moduły usługi zawierają: prowadzenie KPiR, sporządzanie deklaracji VAT, kalkulacji zaliczek na podatek dochodowy, zeznań rocznych oraz raportowanie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem usług księgowych warszawskiej kancelarii rachunkowej – od założenia KpiR, jej nadzór i miesięczne kalkulacje, aż po archiwizację.

więcej

Ryczałt, Karta Podatkowa

Oferujemy kompleksową obsługę księgowości dla warszawskich firm, rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych oraz karty podatkowej zgodnie z ustawą z dnia 20 listopada 1998 roku o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. Nr 144, poz. 930 z późn. zmianami). Prowadzimy rozliczenia od przychodów ewidencjonowanych, zajmujemy się deklaracjami, zaliczkami na podatek, zeznaniami podatkowymi, raportowaniem – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

więcej

Kadry

Nasza oferta obejmuje również zarządzanie i prowadzenie kompleksowej dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego prawa pracy. Ponadto, oferujemy nadzór nad poprawnością i kompletnością całego procesu zatrudnienia, stałe doradztwo kadrowe a także możliwość skorzystania ze sprawdzonych rozwiązań oraz wzorów dokumentów kadrowych. Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki – proponujemy Klientom wzory dokumentów, ich przechowywanie, a także zajmujemy się planowaniem obowiązkowych szkoleń.

więcej

Płace

Świadczymy szeroki zakres usług w obszarze obsługi płacowej. Nasza oferta obejmuje przekazywanie do ZUS pełnej dokumentacji w zakresie obowiązkowych ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, sporządzanie listy płac, informacji o uzyskanych przez pracowników dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy. Prowadzimy również raporty i rozliczenia wynagrodzeń, zajmujemy się rejestracjami pracowników i pracodawców oraz usługami pokrewnymi, które przekazujemy do konkretnej instytucji.

więcej

Przedstawiciel Podatkowy

Nasza Kancelaria na podstawie art. 18a-18d  ustawy z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2004 r., Nr 54, poz. 535 z późn. zm.) świadczy usługi w zakresie wykonywania obowiązków Przedstawiciela Podatkowego Podatnika (VAT representative poland) określonych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 28 marca 2011 roku. To propozycja dla osób prawnych, fizycznych oraz dla podmiotów bez osobowości prawnej, prowadzących swoją działalność bez posiadania siedziby lub stałego miejsca jej prowadzenia na terenie naszego kraju.

więcej

Zarządzanie Nieruchomościami

Kancelaria świadczy i specjalizuje się nie tylko w usługach księgowości dla firm w Warszawie, ale także w usługach w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi, ze szczególnym uwzględnieniem Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych. Zarządzanie oraz administrowanie nieruchomościami wykonują licencjonowani Zarządcy Nieruchomości oraz Departament Obsługi Finansowo - Księgowej naszej Kancelarii. Obsługa eksploatacyjna, techniczna czy kadrowo-płacowa to tylko część proponowanych przez nas usług dotyczących zarządzania nieruchomościami – zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 

więcej

Doradztwo Podatkowe

Usługi doradztwa obejmują pełen zakres świadczeń dla firm, które są na etapie powstawania oraz dla podmiotów już istniejących na rynku. Zajmujemy się rejestracją nowych przedsiębiorstw, obsługą procesu ich powstawania, doradzamy w wyborze optymalnej formy opodatkowania oraz udzielamy pomocy w zakresie prowadzenia ewidencji podatkowej w imieniu i na rzecz podatników. Staramy się, by prowadzone przez nas działania maksymalizowały wartość Twojego biznesu. Doskonale wiemy, jakie działania w tym celu proponować.

więcej

Outsourcing księgowości

Chcemy proponować naszym Klientom najwyższą jakość usług, indywidualnie dopasowanych do ich potrzeb. Perfekcyjne prowadzenie ksiąg rachunkowych i rzetelna księgowość to nie wszystko, czego możesz od nas oczekiwać. Chcąc zwiększyć szansę na rozwój przedsiębiorstwa, warto zacząć działanie od bardzo popularnej aktualnie optymalizacji kosztów działalności czyli outsourcingu. To wygodne rozwiązanie zarówno dla jednoosobowych firm, jak i dla sporych spółek z zagranicznym kapitałem – nie musisz martwić się już sprawami rachunkowości, obsługi kadr, płac czy kwestiami podatkowymi.

więcej

Pełna obsługa księgowa

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe. Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości dla podmiotów o różnym profilu działalności, branży i o różnych formach prawnych. Korzystając z naszej wiedzy w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, obsługi księgowej i usług księgowych, możesz mieć pewność, że otrzymujesz usługi najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu. Nasze biura księgowe znajdują się w Warszawie, jednak wiedza, doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pozwala nam współpracować z firmami z całej Polski i zagranicy.

więcej