Strona główna / Firma

Kancelaria Accountant - biuro rachunkowe z siedzibą w Warszawie - Śródmieściu

O Nas

O biurze rachunkowym Accountant z Warszawy

Warszawskie biuro rachunkowe - Accountant to niezależna polska kancelaria świadcząca kompleksowe usługi księgowo – podatkowe dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Założyciele Kancelarii w przeszłości pracowali w międzynarodowych renomowanych firmach audytorskich, doradczych oraz kancelariach prawnych. Doświadczenie zdobyte w międzynarodowych podmiotach pozwala nam zapewnić najwyższe profesjonalne standardy świadczenia usług.

 

Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej i uproszczonej księgowości dla podmiotów o różnym profilu działalności, branż i o różnych formach prawnych. Klientami naszego biura rachunkowego są zarówno spółki prawa handlowego z udziałem kapitału zagranicznego działające w Warszawie i na terenie całej Polski, a także małe jednoosobowe firmy. Do grona naszych Klientów należą również niezależne kapitałowo podmioty krajowe działające na rynkach międzynarodowych.

 

Oferujemy kompleksową obsługę księgowo - podatkową wraz z doradztwem gospodarczym w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych (outsourcing księgowy), podatkowej księgi przychodów i rozchodów, kadr i płac, rozliczeń podatkowych, rozliczeń z ZUS oraz obsługę mniejszych podatników rozliczających w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych lub karty podatkowej.

 

Świadczymy usługi w zakresie wykonywania obowiązków Przedstawiciela Podatkowego podatnika określonych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 28 marca 2011 roku w sprawie przedstawiciela podatkowego, (Dz. U. Nr 68, poz. 359). Usługa skierowana jest do Podatników: osób prawnych, jednostek organizacyjnych nie mających osobowości prawnej oraz osób fizycznych, wykonujących samodzielnie działalność gospodarczą, nie posiadających siedziby działalności gospodarczej lub stałego miejsca prowadzenia działalności gospodarczej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, podlegających obowiązkowi zarejestrowania się jako podatnicy VAT czynni, o których mowa w art. 96 ust. 4, ustawy o podatku od towarów i usług, którzy mogą lub są zobowiązani ustanowić przedstawiciela podatkowego.

 

Nasze biuro rachunkowe w Warszawie Śródmieściu świadczy również usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi przede wszystkim Spółdzielniami i Wspólnotami Mieszkaniowymi. Zarządzanie i administrowanie nieruchomością wykonują licencjonowani Zarządcy Nieruchomości oraz Departament Obsługi Finansowo - Księgowej naszej Kancelarii.

 

Zapewniamy profesjonalną obsługę księgową oraz doradztwo stałych partnerów: Audytorów, Doradców Podatkowych, Gospodarczych, Radców Prawnych oraz Zarządców Nieruchomościami, z którymi Kancelaria utrzymuje stałą współpracę.

Co wyróżnia Kancelarię Accountant na rynku warszawskich biur rachunkowych?

Dążymy do harmonijnej współpracy z naszymi Klientami. Chcemy z nimi budować trwałe relacje oparte na zaufaniu, odpowiedzialności i rzetelności oferując naszą wiedzę i doświadczenie w procesie tworzenia i weryfikacji informacji finansowej.

Chcemy indywidualnym podejściem oraz profesjonalną i kompleksową obsługą finansową wspierać biznesowe cele naszych Klientów. Pracując na sukces Klienta, pracujemy jednocześnie na nasz własny.

 

Naszym celem jest, by postrzegali nas Państwo jako profesjonalnego partnera, któremu można zaufać i powierzyć obsługę swojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług na stronie internetowej, przesłania zapytania ofertowego lub na konsultacje do naszego biura rachunkowego w Warszawiew Śródmieściu znajdują się dwa nasze biura, a w dzielnicy Wawer prowadzimy również filię.

Jeśli szukają Państwo ciekawych i przydatnych informacji z branży księgowości i rachunkowości, to zapraszamy do naszego działu Aktualności, w którym publikujemy rzetelne informacje na wiele tematów, m.in.: tego w jakiej formie biuro rachunkowe powinno przekazać księgi, do czego zobowiązane są podmioty gospodarcze, które prowadzą księgi rachunkowe i otrzymały dotację unijną oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych w przypadku wniesienia przedsiębiorstwa osoby fizycznej, jako wkładu do spółki cywilnej.