Strona główna / Usługi

Usługi warszawskiego biura rachunkowego Accountant

Usługi księgowe, usługi rachunkowe, księgowość dla firm w Warszawie i okolicach

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe oraz obsługę księgową. Nasze biura księgowe znajdują się w Warszawie. Wiedza, doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pozwala nam współpracować z firmami z całej Polski i zagranicy.

Usługi rachunkowe dla Ciebie i Twojej firmy

Jesteśmy specjalistami w zakresie usług rachunkowych, prowadzenia ksiąg rachunkowych. Wyróżnia nas rozbudowana oferta dla podmiotów gospodarczych, spółek oraz firm, które wymagają profesjonalnej, terminowej i rzetelnej obsługi księgowej i rachunkowej.

Księgowość dla firm: Warszawa i okolice

Accountant - Kancelaria Rachunkowa to partner biznesowy dla małych i większych firm. Zajmujemy się księgowością zarówno dla spółek z kapitałem zagranicznym, jak i dla małych, jednoosobowych firm. Dbamy o terminowość i poprawność wykonywanych zadań, doskonale zdając sobie sprawę, jak ważne są kompetentne usługi księgowe. Warszawa to główny rejon naszych działań, jednak z powodzeniem współpracujemy z firmami z całego kraju i innych państw, skutecznie pomagając naszym Klientom w rozwoju i utrzymaniu biznesu oraz wzroście jego dochodów.

Prowadzimy księgowość pełną i uproszczoną – zatrudnieni w naszej Kancelarii specjaliści dbają o każdy szczegół skomplikowanych zagadnień księgowych. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w międzynarodowych podmiotach prowadzimy dla naszych Klientów profesjonalne usługi rachunkowe. Warszawa – Śródmieście, Warszawa – Wawer – zapraszamy do naszych oddziałów w wyżej wymienionych rejonach stolicy na konsultacje i szczegółowe zapoznanie się z naszą szeroką ofertą. Pragniemy stać się dla Ciebie partnerem w biznesie, zapewniając Ci jednocześnie obsługę księgową na najwyższym poziomie.

Księgi Rachunkowe

Pełny zakres usług prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz usług dodatkowych zawiera następujące moduły: prowadzenie ksiąg zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości oraz standardami międzynarodowymi (MSR/MSSF), w tym zgodnie ze standardami grupowymi, sporządzanie deklaracji VAT, zeznań rocznych, sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych. Nasza oferta kierowana jest do podmiotów gospodarczych zobligowanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości z 29 września 1994 roku. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanym przez nas modułami.

więcej

Księga Przychodów i Rozchodów

Przedsiębiorcom zobowiązanym do prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów proponujemy pełny zakres usług prowadzenia KPiR oraz usług dodatkowych. Najważniejsze moduły usługi zawierają: prowadzenie KPiR, sporządzanie deklaracji VAT, kalkulacji zaliczek na podatek dochodowy, zeznań rocznych oraz raportowanie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem proponowanych przez nas modułów – od założenia KpiR, jej nadzór i miesięczne kalkulacje, aż po archiwizację.

więcej

Ryczałt, Karta Podatkowa

Oferujemy kompleksową obsługę firm rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych oraz karty podatkowej zgodnie z ustawą z dnia 20 listopada 1998 roku o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. Nr 144, poz. 930 z późn. zmianami). Prowadzimy rozliczenia od przychodów ewidencjonowanych, zajmujemy się deklaracjami, zaliczkami na podatek, zeznaniami podatkowymi, raportowaniem – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

więcej

Kadry

Nasza oferta obejmuje również zarządzanie i prowadzenie kompleksowej dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego prawa pracy. Ponadto, oferujemy nadzór nad poprawnością i kompletnością całego procesu zatrudnienia, stałe doradztwo kadrowe a także możliwość skorzystania ze sprawdzonych rozwiązań oraz wzorów dokumentów kadrowych. Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki – proponujemy Klientom wzory dokumentów, ich przechowywanie, a także zajmujemy się planowaniem obowiązkowych szkoleń.

więcej

Płace


Świadczymy szeroki zakres usług w obszarze obsługi płacowej. Nasza oferta obejmuje przekazywanie do ZUS pełnej dokumentacji w zakresie obowiązkowych ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, sporządzanie listy płac, informacji o uzyskanych przez pracowników dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy. Prowadzimy również raporty i rozliczenia wynagrodzeń, zajmujemy się rejestracjami pracowników i pracodawców oraz usługami pokrewnymi, które przekazujemy do konkretnej instytucji.

więcej

Przedstawiciel Podatkowy

Nasza Kancelaria na podstawie art. 18a-18d  ustawy z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2004 r., Nr 54, poz. 535 z późn. zm.) świadczy usługi w zakresie wykonywania obowiązków Przedstawiciela Podatkowego Podatnika (VAT representative poland) okrokreślonych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 28 marca 2011 roku. To propozycja dla osób prawnych, fizycznych oraz dla podmiotów bez osobowości prawnej, prowadzących swoją działalność bez posiadania siedziby lub stałego miejsca jej prowadzenia na terenie naszego kraju.

więcej

Zarządzanie Nieruchomościami

 

Kancelaria świadczy i specjalizuje się w usługach w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi, ze szczególnym uwzględnieniem Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych. Zarządzanie oraz administrowanie nieruchomościami wykonują licencjonowani Zarządcy Nieruchomości oraz Departament Obsługi Finansowo - Księgowej naszej Kancelarii. Obsługa eksploatacyjna, techniczna czy kadrowo-płacowa to tylko część proponowanych przez nas usług dotyczących zarządzania nieruchomościami – zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

więcej

Doradztwo Podatkowe

Usługi doradztwa obejmują pełen zakres świadczeń dla firm, które są na etapie powstawania oraz dla podmiotów już istniejących na rynku. Zajmujemy się rejestracją nowych przedsiębiorstw, obsługą procesu ich powstawania, doradzamy w wyborze optymalnej formy opodatkowania oraz udzielamy pomocy w zakresie prowadzenia ewidencji podatkowej w imieniu i na rzecz podatników. Staramy się, by prowadzone przez nas działania maksymalizowały wartość Twojego biznesu. Doskonale wiemy, jakie działania w tym celu proponować.

więcej